Strona główna / Jak zamówić meble
ul. Ustalić 22/3, 22-234 Kraków

Jak zamówić meble kuchenne.

Zachęcamy do kontaktu z nami celem konsultacji w planowaniu i projektowaniu mebli kuchennych. Zamówienie mebli kuchennych odbywa się po wcześniejszej wycenie telefonicznej lub drogą mailową. Proces zamówienia wygląda następująco:

 

1. Wycena online

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub dokonaj wyceny drogą mailową. To pierwszy i niezbędny krok do zamówienia u nas mebli do kuchni. Jeśli już dokonałeś u nas wyceny i nasza oferta spełnia twoje oczekiwania zamów dokładny pomiar.

2. Wizyta pomiarzysty

Wizyta naszego specjalisty to kolejny konieczny krok na drodze do montażu twojej wymarzonej kuchni. Na pomiar umawiamy się w dowolnych dla Państwa godzinach ( jeśli są dostępne wolne terminy w danej chwili). Nasz specjalista odwiedzi Państwa w mieszkaniu gdzie będzie kuchnia dokonując szczegółowego wymiarowania pomieszczenia oraz nanosząc ewentualne korekty. Na pomiarze podpisujemy wstępne zamówienie oraz pobieramy zaliczkę.

3. Projekt i wizualizacja

Po pomiarze i zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do stworzenia wizualizacji mebli kuchennych na podstawie wymiarów oraz wstępnego szkicu. Projekt przesyłamy do akceptacji ewentualnie nanosimy zmiany.

4. Umowa i zadatek

Przy podpisaniu umowy należy dokonać wpłaty zadatku wysokości 30% wartości zamówienia. Umowa zobowiązuje obie strony do zrealizowania zamówienia oraz wpłaty pozostałej części kwoty za zamówione meble w dniu montażu.

5. Realizacja

Realizacja zamówienia odbywa się w wyznaczonym terminie zwykle między 3 do 8 tygodni w zależności od wybranych materiałów oraz ich dostępności. Wszystkie elementy wykonywane są pod indywidualne zamówienie – nie posiadamy gotowych mebli na stanie. Montaż następuje w wyznaczonym terminie i trwa zwykle od 1 do 3 dni roboczych w zależności od skomplikowania projektu.