Strona główna / Fronty
ul. Ustalić 22/3, 22-234 Kraków

Fronty kuchenne

Posiadamy bardzo szeroką ofertę frontów meblowych wykonanych w różnej technologii oraz z różnych materiałów. Jeżeli nie mamy czegoś w ofercieskontaktuj się znami – wykonamy to na zamówienie.

Fronty lakierowane w połysku

Fronty MDF lakierowane i polerowane na wysoki połysk. Pełna paleta kolorystyczna RAL. Delikatne, błyszczące powierzchnie nadają meblom kuchennym nowoczesny wyraz.

Fronty lakierowane w macie

Fronty MDF lakierowane specjalnym lakierem o stonowanym matowym odcieniu. Pełna paleta kolorystyczna RAL. Hit ostatnich lat.

Fronty ze spieków kwarcowych

Nowoczesne i ekskluzywne fronty z płyty pokryte warstwą spieku kwarcowego – materiału praktycznie niemożliwego do uszkodzenia. Bardzo trwałe o niesamowitym wyglądzie. Ich wadą jest wysoka cena oraz kruchość materiału. Nie da się go zarysować ale udeżony może pęknąć.

Fronty fornirowane

Fronty forniriowane to fronty kuchenne MDF pokryte naturalnym fornirem drewnopodobnym w brazo wielu odcieniach i wybarwieniach w zależności od naturalnego surowca z jakiego zostały wykonane. Paleta kolorów dostępna na pomiarze.

Fronty z płyty

Odporne i trwałe fronty meblowe. Tańsze od pozostałych i szybkie w produkcji. Bafrdzo szeroka oferta kolorystyczna. Polecamy fronty z płyty firmy EGGER o bardzo naturalnym wyglądzie przypominającym drewno. Paleta kolorów dostępna na pomiarze.

Fronty foliowane

Fronty MDF pokryte folią drewnopodobną lub w dowolnej kolorystyce w zależności od wyboru producenta. Pełna paleta dostępna na pomiarze.

Fronty akrylowe

Szybsza alternatywa dla frontów lakierowanych. Dostępne w wielu kolorach oraz szybsze w produkcji. Materiał twardszy od lakieru.

Fronty drewniane

Fronbty kuchennne wykinane z naturalnego drewna. Kolorystyka zależna od gatunku oraz wybarwienia surowca z jakiego są wykonane.