Strona główna / Wycena
ul. Ustalić 22/3, 22-234 Kraków

Wycena kuchni na wymiar wypełnij poniższy formularz i uzyskaj przybliżoną cenę mebli na wymiar w Krakowie

Z przyjemnością przygotujemy dla ciebie przybliżoną wycenę mebli na wymiar w Krakowie. Wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz.

Od czego zależy cena zaprojektowania i stworzenia mebli na wymiar w Krakowie? Czynników jest wiele. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że każdy projekt jest inny – różnią się poszczególne elementy, wyposażenie szafek czy okucia. Z tego względu nie przeliczamy zabudowy kuchennej na metry, a każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę, wyślij nam odręczny szkic projektu zabudowy (a więc rozmieszczenia poszczególnych elementów wyposażenia kuchni), szkic pomieszczenia oraz opis swoich oczekiwań dotyczących materiałów, z których mają być wykonane zarówno meble, jak i fronty oraz blaty. Im więcej szczegółów dostaniemy, tym bardziej dokładna będzie nasza wycena!

Gdy otrzymamy od ciebie wszystkie niezbędne szkice i informacje, umówimy się na dokładny pomiar w Krakowie lub okolicy. Pomiarzysta przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny pomieszczenia. Na jej podstawie podejmie decyzję o dalszym postępowaniu i określi szczegółową cenę realizacji projektu.

Ze względu na duże zainteresowanie naszymi usługami, pomiaru dokonujemy po akceptacji przez klienta wstępnej, przekazanej online wyceny. Ta może ulec zmianie z powodu utrudnionych warunków technicznych, nieporozumienia lub wyboru innych materiałów niż te, które uwzględnione zostały podczas wstępnej wyceny.